toggle menu

O firmě

Dovolte abychom vám v krátkosti představili naši firmu. Firma Pavel Puchner byla založena v září 1997. Od prvopočátku se aktivně zabýváme veškerými elektromontážními a revizními pracemi které souvisí s elektřinou a to na velice solidní úrovni. Postupem času jsme vybudovali technické zázemí ve formě malo-velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu. Naši pracovníci jsou na vysoké odborné a profesní úrovni. Poskytujeme pouze prvotřídní služby v celém širokém spektru elektrotechniky. Jsme vybaveni jak moderními detekčními měřícimi přístroji tak kvalitním značkovým nářadím včetně diamantového vrtání a řezání.

Firma Pavel Puchner poskytuje komplexní služby v oblasti elektroinstalací pro bytové a rodinné domy, průmyslové, komerční i rekreační objekty. Zajistíme vám nejen veškeré elektrikářské práce včetně dodání kvalitních materiálů a spolehlivých zařízení, ale vypracujeme také veškerou technickou dokumentaci a provedeme výchozí i pravidelné revize a odstraníme případné opravy. Naši flexibilní pracovníci vyjdou vstříc vašim potřebám a poskytnou vám odborné poradenství v široké oblasti elektroinstalací.

Našim hlavním cílem je vaše maximální spokojenost. Vždy vám nabídneme nejlepší možné technické řešení za přijatelných cenových podmínek. Budeme rádi, když využijete našich bohatých zkušeností a těšíme se na budoucí spolupráci.

Revize elektrických zařízení

Provádí se podle pravidel předepsaných výrobcem zařízení

Elektroinstalace

Komplexní elektromontážní činnost

Hromosvody

Nabízíme vám komplexní služby od návrhu nových až po pravidelnou revizi

Zabezpečovací a kamerové systémy

Zabezpečíme vám objek moderními zabezpečovacími systémy

Projektová a technická dokumentace

Máme ve svých řadách projektanty, kteří se na vás těší

Centrální vysavače

Zásadní výhodou centrálního vysavače je, že v žádném případě nevíří prach

Zemní práce

Nově nabízíme zemní práce minibagrem a traktorbagrem.

Fotovoltaické elektrárny

Realizujeme montáže FVE dle požadavků zákazníka, jak na průmyslové objekty, tak i na malé rekreační objekty.