toggle menu

Elektroinstalace

Zpět na seznam služeb

ELEKTROMONTÁŽE PRŮMYSLOVÉ

Průmyslové elektromontáže realizujeme tzv. na klíč, tedy od prvotního posouzení a návrhu, přes vypracování projektové dokumentace a samotnou realizaci, až po zákonem stanovené pravidelné revize. Samozřejmě se na nás ale mohou obrátit i klienti, kteří nejsou spokojení se stávajícími elektroinstalacemi. Disponujeme opravdovými odborníky z oboru a navrhneme vám to nejlepší a nejvýhodnější řešení průmyslové elektromontáže. Máme zkušenosti s elektroinstalacemi v mnoha provozech různého charakteru a v případě zájmu můžeme poskytnout i další služby, např. z oblasti zapezpečení objektu.

ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ

Že je elektrické vytápění nejdražší variantou topení, je v době moderních technologií pouze mýtus. Odborná instalace elektrického vytápění a poradenství od zkušené firmy vám naopak může ušetřit nemalé náklady na vytápění celého objektu. Zároveň je tento způsob vytápění vysoce komfortní, nevyžaduje téměř žádnou údržbu a nenaruší celkový design interiéru, naopak jej doladí. Elektroinstalace pro elektrické vytápění je jedním z mnoha předmětů naší činnosti. Navrhneme a instalujeme elektrické vytápění všech typů, dodáme otopná tělesa i zařízení pro regulaci topení. Realizujeme všechny druhy elektrického vytápění do bytů, rodinných domů, kanceláří i celých objektů dle individuálních potřeb.

OSVĚTLENÍ

Postaráme se o dodávku, montáž všech typů vnitřního a venkovního osvětlení pro menší objekty i rozsáhlé průmyslové haly. Máme zkušenosti v oblasti osvětlení výrobních, skladových, školicích, kancelářských, obchodních, restauračních i sportovních prostor, ale také speciálních zakázek, jako je například osvětlení historických objektů. Spolupracujeme také s obcemi, kterým dodáváme, instalujeme, udržujeme a revidujeme veřejné osvětlení. Kompletní osvětlení dodáváme samozřejmě včetně výpočtu osvětlení odpovídajícího hygienickým předpisům a odborně zpracované technické dokumentace.

OZVUČOVÁNÍ, ROZHLAS

Kvalitní funkční ozvučení je v mnoha oblastech nedílnou součástí vybavení interiéru. Jedná se jak o prostory s hudební produkcí, školicí místnosti, kde je třeba rovnoměrně ozvučit celý sál, ale i venkovní prostory v případě například veřejného obecního rozhlasu. Ozvučení musí provádět profesionál, neboť podléhá stanoveným normám a je třeba ho přesně nadimenzovat. Naši pracovníci vám vypracují podrobný návrh ozvučení areálu, místnosti či obchodního prostoru a postarají se o kompletní realizaci. Provádíme také ozvučení průmyslových, zdravotnických nebo administrativních prostor evakuačním rozhlasem pro zajištění bezpečnosti při nutnosti náhlé evakuace osob. V těchto případech doporučujeme kombinaci ozvučení a dalších zabezpečovacích systémů, které rovněž máme v nabídce služeb.

RODINNÉ DOMY, BYTY, ZAHRADY

ROZVODY STAVENIŠTĚ

Provedeme dočasné rozvody staveniště, které zajistí bezproblémový chod všech elektrických zařízení po celou dobu výstavby. Jsme v tomto ohledu flexibilní a dokážeme se přizpůsobit změnám podmínek, které stavby obvykle provázejí. Rozvody staveniště dodáváme a instalujeme včetně možné zápůjčky zařízení a odborného poradenství.

PŘÍPOJKY NN

Navrhujeme a realizujeme přípojky nízkého napětí, tedy připojení k rozvodné síti. Zajistíme přípojky nízkého napětí pro novostavby bytových a rodinných domů, chaty, chalupy, zahrady, garáže, výrobní provozy, ale postaráme se i o rekonstrukci poškozených nebo zastaralých stávajících přípojek. Vypracování odborné technické dokumentace nových přípojek zajišťují rovněž naši pracovníci dle platných norem ČR. Jelikož nabízíme komplexní služby, zajistíme přípojky nízkého napětí také včetně všech potřebných zemních prací.

SLABOPROUDÁ INSTALACE

Kvalitní slaboproudá instalace vyžaduje odborné znalosti i zkušenosti s montážemi mnoha typů zařízení. Naše firma má k dispozici zkušené specialisty na slaboproudé instalace a nabízí v této oblasti komplexní servis včetně zpracování technické dokumentace. Můžete se na nás obrátit v případě požadavku na instalaci domácích telefonů, elektrické zabezpečovací signalizace, strukturovaných kabelážních systémů, kamerových systémů, telefonních a TV rozvodů a dalších slaboproudých instalací. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, rádi vám i v této oblasti poskytneme veškeré informace.

ÚDRŽBA BYTOVÝCH DOMŮ

Elektroinstalace v bytových domech o vyšším počtu bytových jednotek mají zvýšené nároky jak na zařízení, tak na nutnost pravidelných revizí a oprav. Naše firma poskytuje pro bytové domy flexibilní služby v oblasti návrhů řešení, montáže, pravidelné údržby a servisu elektroinstalací. Veškeré materiály, zařízení a postupy máme dokonale prověřené, jsou tedy maximálně bezpečné a spolehlivé. Při zásazích do elektroinstalace se musí brát v úvahu ochrana před možným vznikem požáru a ochrannou před úrazem elektrickým proudem.